مارکا پروفیل
خانه / قرنیز ام دی اف / خرید بهترین قرنیز ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل پارکت

خرید بهترین قرنیز ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل پارکت

قرنیز، نوار هایی می باشند که آن ها را در پایین دیوار نصب می کنند و نسبت به دیوار برجسته می باشند. قرنیز ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل، از انواع قرنیز می باشد که دارای کیفیت و زیبایی بسیار خاصی می باشد. این محصول در کارخانه های بسیاری در سراسر کشور تولید می شود. برای خرید بهترین قرنیز ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل پارکت می توانیم به مراکز عرضه معتبر مراجعه کنیم.

خرید بهترین قرنیز ام دی اف 9 سانت 16 میل پارکت

ابعاد هر شاخه قرنیز ام دی اف

ابعاد هر شاخه قرنیز ام دی اف قرنیز ام دی اف از محصولات کاربردی در ساختمان سازی می باشد، که در طرح ها و ابعاد مختلفی در بازار وجود دارند.

این محصول در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارد که عبارتند از:

قرنیز ام دی اف در ارتفاع های ۷، ۹، ۱۱، ۱۵ و ۲۵ در بازار موجود می باشند که هر کدام مورد پسند سلیقه های مختلف قرار می گیرند.

این محصول با دو ضخامت ۸ و ۱۶ میلی متری تولید می شود که نوع ۹ سانتی متری با ضخامت ۱۶ سانتی بیشتری کاربرد و طرفدار را در کشور دارد.

در فضا هایی که از سنگ و سرامیک استفاده شده است، می توانیم از ضخامت ۸ میل قرنیز استفاده کنیم و برای محل هایی که از لمینیت و پارکت دارد باید از ضخامت ۱۶ میل استفاده کنیم.

طول هر شاخه قرنیز ام دی اف موجود در بازار معمولا ۳٫۶۶ متر مربع است.

قرنیز ام دی اف در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و جذابی در کشور تولید می شوند؛ که نصب آن ها بسیار آسان می باشد. قرار گرفتن این محصولات در امتداد یکدیگر هارمونی و زیبایی خاصی ایجاد می کند.

پخش عمده قرنیز پاخور ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل مشکی

پخش عمده قرنیز پاخور ام دی اف 9 سانت 16 میل مشکی قرنیز پاخور ام دی اف ۹ سانت ۱۶ میل مشکی از زیبا ترین و جذاب ترین قرنیز ها می باشد، که از محصولات پر تولید کشور شناخته شده است. این محصول توسط کارخانه های بسیاری در سراسر تولید می شود.

این نوع قرنیز علاوه بر توزیع در نقاط مختلف کشور به بسیاری از کشور ها نیز صادر می شود، که صادر کنندگان سود بسیار زیادی به دست می آورند.

پخش عمده قرنیز مشکی ام دی اف توسط مراکز و فروشگاه های بزرگ صورت می گیرد.

این محصول با توجه به کارایی ها و قابلیت هایی که دارد؛ با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

پخش قرنیز ام دی اف باید با استفاده از مجوز های لازم صورت گیرد، زیرا امروزه سود جویانی هستند که جنس قاچاق بی کیفیت وارد بازار می کنند.

برای خرید این محصول به صورت عمده و جزئی می توانیم، به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم و قرنیز مورد نظر را خریداری کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رسول یاوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره مدیر فروش: 09122311419
شماره پشتیبان: 09191310868
شماره تلگرام: 09106521419
کانال تلگرام: Markaprofile
پست الکترونیکی: emailrasul@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش قرنیز گلدار ام دی اف

بازار فروش قرنیز گلدار ام دی اف در بازار کلی فروش محصولات ام دی اف …

پاسخی بگذارید